Zostań wolontariuszem!

2 czerwca 2017

Jak co roku zapraszamy Was do pomocy przy Festiwalu Szekspirowskim! To niepowtarzalna okazja do nabrania zakulisowego doświadczenia oraz zetknięcia się ze specyfiką pracy przy międzynarodowym wydarzeniu kulturalnym. Jeżeli jesteś otwarty na nowe wyzwania, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Zadania

Wszystkie zadania, wymagania oraz daty dyspozycyjności znajdują się w formularzu. Miejscem pracy zazwyczaj będzie dla Was siedziba Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, chyba, że jest zaznaczone inaczej.  Będziecie pracować w grupach – wybierając grupę, zwróćcie uwagę na termin jej pracy, czy jest on dla was osiągalny, czy na pewno jesteście dostępni w tym czasie. Możliwy jest wybór więcej niż jednej grupy np. z zaznaczeniem, że najbardziej chciałbym pracować w grupie X  ale również mogę zajmować się / wspierać grupę Y. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do ostatecznego wyboru.

Co oferujemy w zamian za Waszą pomoc?

Organizator Festiwalu zapewnia ubezpieczenie, zwrot kosztów za przejazd komunikacją miejską na terenie Trójmiasta. Nie zapewniamy zwrotu kosztów podróży z miejsca zamieszkania do Gdańska oraz kosztów zakwaterowania. Gwarantujemy jednak niezapomniane przeżycia!

Po zakończonym wolontariacie każdy otrzyma od nas zaświadczenie o jego odbyciu. Dodatkowo wolontariusze mają możliwość obejrzenia wybranych spektakli i uczestniczenia w wydarzeniach festiwalowych, w miarę dostępności miejsc i jeżeli nie koliduje to z ich obowiązkami.