Glad Teater i HamletScenen, Dania

Burza (Stormen), chor. Antonio Quiles

PROGRAM ZAGRANICZNY / SPEKTAKL / 0H45

Spektakl ten dotyka podwalin człowieczeństwa w sposób cudownie satysfakcjonujący… To obraz abstrakcyjny… Nigdy wcześniej tak nie widziany. / Frederiksborg Amts Avis


Całe nasze życie funkcjonujemy w burzowej aurze. Marzymy o zmianach, a nawet o byciu kimś innym. Kiedy burza ustaje, musimy znaleźć drogę powrotną do domu. Widzimy sprawy z nowej perspektywy, marzymy o nowych drogach, nowych miejscach, znajdujemy się w nowej rzeczywistości, do której musimy się odnieść. Dopóki znów nie nadejdzie burzowa pogoda.

Burza to spektakl tańca współczesnego o marzeniach i przeznaczeniu. Istnienie w oku huraganu może być przerażające, ale nawet gdy wydaje się najciemniej, można przejąć kontrolę nad własnym losem, wydostać się i znaleźć powrotną drogę do domu.

Glad Teater i HamletScenen mają wspólną wizję artystyczną, w której sztuka inkluzywna powinna mieć równorzędną pozycję w obszarze sztuk performatywnych. Burza to pierwszy krok w długofalowej współpracy artystycznej i politycznej zespołów.  • TWÓRCY
  • OBSADA
  • INFO

Choreografia: Antonio Quiles
Scenografia: Sir Grand Lear
Muzyka i oświetlenie: Daniel Fogh
Oświetlenie i efekty specjalne: Henrik Bank
Koncepcja: Antonio Quiles i Lars Werner Thomsen

Janick Pihl Nielsen
Dan Roland Lund
Piet Gitz-Johansen

Produkcja: Glad Teater i HamletScenen

Przy wsparciu Duńskiej Fundacji Sztuki, Fundacji im. Axela Muusfeldta, Fundacji im. Knuda Højgaarda oraz duńskiego Ministerstwa Kultury.

12+


Opera Bałtycka

28.07

18.00


!
Bilety od

40 zł


KUP BILET

Znajdź nas

Więcej o Festiwalu